Teostame nii Carrier kui ka teiste tootjate jahutus- ja külmutusseadmete remonti ja hooldustöid.

Püüame Teile tagada igal ajal täisteenust. Meie hoolduskeskuses töötavad tehase väljaõppe saanud mehaanikud ning on olemas piisavalt varuosi, mis võimaldab teha vajalikud remonditööd väga kiiresti.

Kui külmutusseadmel tekib tõrge veo ajal, võtke ühendust meiega telefonil + 372 50 42078, et saaksime Teid juhendada, pakkuda Teile remondiaega või välismaal olles saame välja otsida Teile lähima Carrier Transicoldi hoolduskeskuse.

Välismaal olles, kui Teil ei õnnesti hoolduskeskusega ühendust saada, helistage Carrier Transicold 24 h abitelefonile  + 800 2277437 1, kus juhendatakse Teid lähima teeninduskeskuseni.

 

Otsi endale lähim teeninduskeskus ?
 

Et tõsta klienditoe taset, on Carrier Transicold Europe välja arendanud uue rakenduse iPhone’ile ja Androidi nutitelefonidele, mille abil on võimalik leida ja kontakteeruda lähima teeninduskeskusega Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika ulatuses. Uus rakendus pakub lisainformatsiooni ja valikuid antud teeninduskeskuse kohta, näiteks kaarti ja juhiseid kohalejõudmiseks, lahtiolekuaegasid, kontaktandmeid ja keskuses pakutavate teenuste ulatust.

Et rakendust alla laadida,


 

 

 

 

 

 

Sellel kodulehel kasutatakse "küpsiseid" (cookies). Küpsiseid kasutame kasutajamugavuse suurendamise ja kodulehe kõikide funktsioonide toimimise eesmärgil.