Vector

VECTOR

? Jahutuskontuur

Pakkudes kõrgemat jahutusvõimsust ja võrreldamatut mahujahutuskiirust, tagab VECTOR täpse temperatuurijuhtimise ning on külmutusseadmeks, millele tõrgeteta tööle võib kõigis erineva temperatuuriga sektsioonides kindel olla. Kompleksne jälgimissüsteem aitab saada ülevaate veose olukorrast kogu transportimise vältel.

? Kasutuskulud

VECTOR pakub suurepäraseid tööomadusi kui ka optimaalseid kulusid kogu kasutuskestuse vältel. Maksimaalne kasutuskestus ja väiksemad hoolduskulud on saavutatud tänu täiselektrilise tehnoloogia : seadme konstruktsioonist on välja jäetud 17 hooldust vajavat osa, sh ajamirihmad. Kütusekulu optimeerimine on saanud võimalikuks EcoFuel funktsiooni juurutamisega.

VECTOR tooteseeria võrreldamatu vastupidavus tagab suure järelturuväärtuse.

? Hoolivus ümbritseva keskkonna suhtes

Tavapärase tehnoloogiaga võrreldes 52% vähenenud sõlmede arv ja poolhermeetiliste kompressorite kasutamine tagab jahutusaine optimaalse koguse. Seade paistab silma madala emissioonitasme poolest ning 97% selle komponentidest on taaskasutatavad. Täiselektrilise tehnoloogia kasutuselevõtuga rakendatud tehnilised täiustused võimaldavad mõju keskkonnale oluliselt piirata.

Ühendades endas võrratu jahutusvõimsuse ja järelproovitud töökindluse, on VECTOR Carrieri keskkonnasäästliku konseptsiooni kehastuseks külmutushaagiste valdkonnas.

Täpne tasakaal jahutusomaduste, kasutuskulude ja keskkonnasäästlikkuse vahel on saavutatud tänu patenteeritud ainulaadsele täiselektrilisele tehnoloogiale.

 

  Vaata tootetutvustust        Vaata Vector HE kasutusjuhendit       Vaata Vector HE MT kasutusjuhendit

Garantiitingimused       Küsi pakkumist

Sellel kodulehel kasutatakse "küpsiseid" (cookies). Küpsiseid kasutame kasutajamugavuse suurendamise ja kodulehe kõikide funktsioonide toimimise eesmärgil.