Supra

SUPRA

? Ülihead tööomadused

SUPRA tooteseeria seadmed tagavad ülihea jahutuse ja täpse temperatuurijuhtimise kogu veoseruumis. Niisugune suutlikkus põhineb elektriliste ventilaatoritega varustatud aurustite suurel valikul. Need tagavad ühtlase õhu  ning mootori pöörlemissagedusest sõltumatu vooluhulga. Kõik SUPRA mudelid on mitme temperatuurisektsiooniga ja tagavad erinevat tüüpi veokitega transporditavate veoste kvaliteedi tõhusa kaitse.

? Tugev konstruktsioon

  Sadade tuhandete koguste toel väljatöötatud SUPRA  tõuseb esile oma tugeva konstruktsiooniga nii esteetilisest kui funktsionaalsest küljest. Nii pikeneb seadme kasutuskestus ning väheneb esinevate rikete esinemisvõimalus. Tänu hõlpsale juurdepääsule on hooldusele kuluv aeg optimaalne.

? Sobib teie veovajadustele

Öelge meile, mida vajate ja valige oma seade : 5 standardseadet 30-90m3 kaubaruumile, kõik mudelid mitme temperatuurisektsiooniga, kabiini esiseinale paigaldatavad, põranda alla paigaldatavad, mudelid äärmuslikesse kliimatingimustesse.

 Jaotusvedude jaoks tuleb veoki uksi sagedasti avada - just niisugustes tingimustes töötamiseks on välja töötatud SUPRA tooteseeria, mille võrratuid omadusi võite oma valikus usaldada.
 

  Vaata tootetutvustust pdf.           Vaata kasutusjuhendit pdf.      Garantiitingimused        Küsi pakkumist

Sellel kodulehel kasutatakse "kĆ¼psiseid" (cookies). KĆ¼psiseid kasutame kasutajamugavuse suurendamise ja kodulehe kƵikide funktsioonide toimimise eesmƤrgil.