Xarios

 

XARIOS

? Jahutuskontuur

Olles täidetud jahutusainega R404A, on XARIOS võimeline tagama temperatuurivahemiku alates -200C kuni +100C. Tänu üliõhukeste aurustite laiale valikule ( sh vertikaalne aurusti MXV 850) võimaldavad need seadmed erinevate toidukaupade üheaegset vedamist kaubaruumi eritemperatuurilistes sektsioonides.

XARIOS

? Optimeeritud kasutuskulud

XARIOS tooteseeria eelised on kasutuskulude ja tööomaduste tasakaal, lihtne ja kiire paigaldus, kaubaruumi mahtu säästvad väikesegabariidilised ja kerged aurustid ning hooldusaega lühendav hea ligipääsetavus.

? Juhi mugavus

XARIOS seadmete madal müratase vähendab kahjulikku toimet keskkonnale ja parandab autojuhi töötingimusi. Kergesti käsitsetav kaugjuhtimisseade võimaldab automaatvalikut sõitmisreziimi ning sõitmis- ja ootereziimi vahel. Seadme kondensaatorid ja aurustite korpused on täielikult taaskasutatavad.

XARIOS - otseajamiga külmutusseadmed, mis sobivad hästi nii kaubikutele kui veokitele. Seadme konstruktsioon võimaldab transportida värskeid ja külmutatud kaupu ühe või mitme temperatuurisektsiooniga veokites, mille kaubaruumi maht on 8-48m3. Valmistatakse nii ainult sõitmisreziimiga kui ka sõitmis- ja ootereziimiga seadmeid.

 

Vaata tootetutvustust pdf.                      Vaata kasutusjuhendit pdf.                Vaata EST kasutusjuhendit pdf.   Garantiitingimused                                          Küsi pakkumist

proov

Lähemalt

Sellel kodulehel kasutatakse "kĆ¼psiseid" (cookies). KĆ¼psiseid kasutame kasutajamugavuse suurendamise ja kodulehe kƵikide funktsioonide toimimise eesmƤrgil.