Xarios

 

XARIOS

Jahutuskontuur

Olles täidetud jahutusainega R404A, on XARIOS võimeline tagama temperatuurivahemiku alates -200C kuni +100C. Tänu üliõhukeste aurustite laiale valikule ( sh vertikaalne aurusti MXV 850) võimaldavad need seadmed erinevate toidukaupade üheaegset vedamist kaubaruumi eritemperatuurilistes sektsioonides.

XARIOS

Optimeeritud kasutuskulud

XARIOS tooteseeria eelised on kasutuskulude ja tööomaduste tasakaal, lihtne ja kiire paigaldus, kaubaruumi mahtu säästvad väikesegabariidilised ja kerged aurustid ning hooldusaega lühendav hea ligipääsetavus.

Juhi mugavus

XARIOS seadmete madal müratase vähendab kahjulikku toimet keskkonnale ja parandab autojuhi töötingimusi. Kergesti käsitsetav kaugjuhtimisseade võimaldab automaatvalikut sõitmisreziimi ning sõitmis- ja ootereziimi vahel. Seadme kondensaatorid ja aurustite korpused on täielikult taaskasutatavad.

XARIOS - otseajamiga külmutusseadmed, mis sobivad hästi nii kaubikutele kui veokitele. Seadme konstruktsioon võimaldab transportida värskeid ja külmutatud kaupu ühe või mitme temperatuurisektsiooniga veokites, mille kaubaruumi maht on 8-48m3. Valmistatakse nii ainult sõitmisreziimiga kui ka sõitmis- ja ootereziimiga seadmeid.

 

Vaata tootetutvustust pdf.                      Vaata kasutusjuhendit pdf.                Vaata EST kasutusjuhendit pdf.   Garantiitingimused                                          Küsi pakkumist

proov

Lähemalt

Sellel kodulehel kasutatakse "küpsiseid" (cookies). Küpsiseid kasutame kasutajamugavuse suurendamise ja kodulehe kõikide funktsioonide toimimise eesmärgil.