???????

Vector eCool

29.04.2021

Carrier Transicold tõi turule esimese autonoomse elektrilise külmutussüsteemi - Vector eCool!

Carrier Transicold on pühendunud heitmete vähendamisele, jätkusuutlikkuse parandamisele ja tõhususe suurendamisele kogu kaubatranspordisektoris, tuues turule esimese täiesti autonoomse, täielikult elektrita mootoriteta külmutusega haagissüsteemi Vector® eCool ™.

Carrier Transicold on osa Carrier Global Corporationist, mis on juhtiv ülemaailmne uudsete kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete (HVAC), külmutusseadmete, tuletõrje, turva- ja hooneautomaatika tehnoloogiate pakkuja.

"Usume, et Vector eCool esindab külmutusautode tehnoloogia tulevikku," ütles Victor Calvo, Carrier Transicold International Truck & Trailer president. "See on üks põnevamaid uusi tooteid, mida oleme kunagi turule toonud. Turule toomine järgneb aastatepikkusele uurimis- ja arendustegevusele, sealhulgas klientide laevastikes töötavate prototüüpide ulatuslikule katsetamisele reaalses maailmas."

Sobib kasutamiseks koos Carrier Transicoldi Vector HE 19 ja Vector 1550 E mootoriteta versioonidega, Vector eCool ühendab ettevõtte täiselektrilise E-Drive ™ tehnoloogia uue tipptasemel energia taaskasutamise ja salvestamise süsteemiga. See muundab haagise tekitatud kineetilise energia elektriks, mis seejärel salvestatakse akuplokki, et toita külmutusseadet. See silmus loob täielikult autonoomse süsteemi, mis ei tekita otseseid süsinikdioksiidi (CO2) ega tahkete osakeste heitmeid.

Kui külmutusseade töötab akutoitel, lülitub Carrier Transicoldi energiajuhtimissüsteem automaatselt sisse, kui laadimine saavutab teatud taseme ja tingimused, käivitades generaatori aku täislaadimiseks, et tagada täielik külmutusvõimsus.

eCool-süsteemi saab haagise seismisel ühendada ka elektrivõrku ja see laetakse täielikult alla nelja tunni. Teel olles laaditakse aku, kasutades telgede tekitatud jõudu ja pidurdamisel tekkivat kineetilist energiat.

Kui seda kasutatakse koos Carrier Transicoldi lipulaevaga Vector HE 19, võib Vector eCool veelgi vähendada energiatarbimist. Isegi kui süsteemi telggeneraator ja akupakett on paigaldatud, on see siiski märkimisväärselt kergem kui tavaline täis kütusepaagiga diisel.

Vector eCool on samuti PIEK-iga ühilduv, mis tähendab, et kui seda kasutatakse koos City versioonidega Vector HE 19 ja Vector 1550 E, on töömüra alla 60 dB (A). Koos oma heitmetõhususega pakub Vector eCool ülimat lahendust pidevalt karmistavatele linna- ja linnakeskkonna eeskirjadele.

 

arhiiv


29.04.2021 - Vector eCool:
Carrier Transicold tõi turule esimese autonoomse elektrilise külmutussüsteemi - Vector eCool!
18.04.2018 - MAAMESS 2018:
Ootame Teid 19-21. aprillil toimuval Maamessil Tartu näituste messikeskuses välipinnal VP-113, kus ...
10.04.2017 - MAAMESS 2017:
Ootame Teid 20.-22. aprillil Tartu Näituste Messikeskusesse Fr. R. Kreutzwaldi 60, kus toimub 25-s ...
29.08.2016 - IAA 2016:
Külastage Carrier Transicold´i stendi rahvusvahelisel veoautode ja eriotstarbeliste sõidukite messil ...
14.04.2015 - Maamess 2015:
Meil on heameel Teid kutsuda Maamessile 16.-18. aprillil Tartu näituste messikeskusesse aadressil ...

Sellel kodulehel kasutatakse "küpsiseid" (cookies). Küpsiseid kasutame kasutajamugavuse suurendamise ja kodulehe kõikide funktsioonide toimimise eesmärgil.