Firmast

Foilpoint OÜ põhitegevuseks on transpordis kasutatavate külmaseadmete müük, paigaldus, remont ja hooldus.

Oleme maailma juhtivaima külmutustranspordi liidri Carrier Transicold ametlik esindaja Eestis. Carrier Transicold Europe teenindusvõrk hõlmab 60 riiki, kus on kokku 560 teeninduskeskust, milledes pakuvad parimat teenust 1700 täiskoolitusega mehaanikut. 24/7 servis on kättesaadav 17 keeles.

Meie väljaõppinud mehaanikud teostavad nii Carrier kui ka teiste tootjate jahutus- ja külmutusseadmete remonti ja hooldust ning samas hoolitseme ka Teie sõiduki üldise tehnilise korrasoleku eest ning teostame veokite ja haagiste üldiseid remondi ja hooldustöid. Lisaks teostame tagaluuktõstukite remonti ja hooldustöid.

Soovime pakkuda oma kliendile parimat ning kvaliteetsimat kompleksteenust.

OÜ Foilpoint on asutatud 2001 aastal. 2001-2002 aastal tegelesime veoautode ja haagiste varuosade müügiga lõpptarbijale. 2003 aastal rentis Foilpoint kontoriruumid Tallinnas Kadaka teele ning avasime veokite ja haagiste remonditöökoja Tallinna külje all Männikul, kus teostasime veokite ja haagiste kere- ja veermiku remont.

2004 aasta algusest alustasime läbirääkimisi maailma juhtiva kommertstranspordi külmikuid tootva korporatsiooni Carrier Transicold Europe Euroopa peakontoriga Pariisis, ainuesindus õiguste saamiseks Eesti territooriumil. 2004 aasta aprillis saavutasime kokkuleppe nimetatud koostöö osas. Sellest kokkuleppest tulenevalt muutsime oma tegevuse fookust üldistelt keretöödelt, spetsialiseerusime Carrier transpordi külmikute müüjaks ja hooldajaks, millega kaasnes kogu senise personali, ladustamise, teeninduse jm äritegevuse ümberkorraldamine vastavalt Carrier Transicold Europe (CTE) ette antud nõuetele.

Esindusleping CTE-ga sõlmiti 01.12.2004, mis andis OÜ-le Foilpointile Carrier transpordis kasutatavate külmikute ainuesindusõiguse Eestis.

01.01.2006 sõlmisime Carrier konteinerite külmikute üksusega koostööleping konteineri hoolduse, paigalduse ja remondiks. Carrieri turuosa maailmas merekonteinerite segmendis on ligi 98%.

01.01.2007 sõlmiti täieulatuslik Carrieri konteiner külmaseadmete garantii ja hoolduse esindusleping.

Foilpoint

2007 aasta novembri kuust asume uues, kaasaegsete tingimustega teeninduskeskuses.

Teeninduskeskuse asukohaks sai valitud Tartu mnt äärde jääv kinistu Rae vallas Sinikivi Tehnopargis aadressiga Sinikivi tee 1. Antud asukoht sai otsustavaks mitmetel erinevatel asjaoludel - üheks peamiseks põhjuseks oli kliendile mugav ning kiire ligipääs teeninduskeskusele ning ka piirkonna perspektiivikus.

 

 

Sellel kodulehel kasutatakse "küpsiseid" (cookies). Küpsiseid kasutame kasutajamugavuse suurendamise ja kodulehe kõikide funktsioonide toimimise eesmärgil.